Klubbat för:
3 000 SEK
2 500 SEK
ALVAR AALTO, "Stol 45", karmstol, Artek, Finland, 1900-talets andra hälft, furu, armlän i läder, oxblod, sitthöjd ca 40 cm
Slitage, en med skadad sitts
674793
2019-09-08