Bordslampa Joe Colombo

Bordslampa Joe Colombo
Bordslampa Joe Colombo
Bordslampa Joe Colombo
Bordslampa Joe Colombo
Bordslampa Joe Colombo
Bordslampa Joe Colombo

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOE COLOMBO, bordslampa, Kartell, Italien, licenstillverkad av Husqvarna Borstfabrik, 1960-tal, plast, höjd ca 24 cm

Bruksslitage, skadad skärm

674794

2019-09-08