Trädgårdssoffa
2019-09-08
674824
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-tal, gavlar i svartmålat gjutjärn, träribbor, sitthöjd ca 40, längd 126 cm
Smärre slitage