Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956), "Fasan", signerad Kluchnikov, olja på duk, ca 28x19 cm
Zustandsbeschreibung
674832
2019-09-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner