Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956), "Fasan", signerad Kluchnikov, olja på duk, ca 28x19 cm

Zustandsbeschreibung

674832

2019-09-09