Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KJELL HOBJER, olja på pannå, "Ett updrag som blev ett nederlag", signerad och daterad a tergo 2011, inkl. ram 49x57 cm.
674835
2019-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här