Carl August Fahlgren

Carl August Fahlgren
Carl August Fahlgren
Carl August Fahlgren
Carl August Fahlgren

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL AUGUST FAHLGREN (1819-1905): Insjölandskap, signerad a tergo C.A. Fahlgren, olja på pannå, 15,5x20 cm

Ett färgbortfall i neder höger hörn

674838

2019-09-09