Anders Zorn etsning Vicke

Anders Zorn etsning Vicke
Anders Zorn etsning Vicke
Anders Zorn etsning Vicke
Anders Zorn etsning Vicke

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Vicke", signerad och daterad Zorn 1918, etsning, ca 19,5x29 cm

Ej examinerad ur ram, smärre solblekta fläckar (ej inom bilden)

674840

2019-09-09