Lars Norrman oljemålning
2019-09-09
674842
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): "Peru", signerad Lars Norrman, olja på pannå, ca 26x71 cm