Enrico Baj färglitografi

Enrico Baj färglitografi
Enrico Baj färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): Flöjtspelande kvinna, signerad Baj, 59/75, färglitografi, bildmått ca 53x39 cm

674843

2019-09-09