WMF coaster
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK, coaster, 1800-talets slut, nyrenässans, nysilver, dekor av reliefscener, fotring med godronnering, höjd ca 9, diameter ca 12 cm
Slitage, försilvring med omfattande slitage
674855
2019-09-09