WMF coaster

 WMF coaster
 WMF coaster
 WMF coaster
 WMF coaster
 WMF coaster
 WMF coaster
 WMF coaster
 WMF coaster
 WMF coaster
 WMF coaster

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK, coaster, 1800-talets slut, nyrenässans, nysilver, dekor av reliefscener, fotring med godronnering, höjd ca 9, diameter ca 12 cm

Slitage, försilvring med omfattande slitage

674855

2019-09-09