Josef Frank biblioteksbord
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
JOSEF FRANK, biblioteksbord, valnöt, kopplad benställning, höjd ca 72, 80x180 cm, originalritningar medföljer
PROVENIENS: Beställt utav arkitekt Sven Johansson för Tingshuset Sala, 1959
Repor, märken
674876
2019-09-09