Josef Frank biblioteksbord

Josef Frank biblioteksbord
Josef Frank biblioteksbord
Josef Frank biblioteksbord
Josef Frank biblioteksbord
Josef Frank biblioteksbord
Josef Frank biblioteksbord
Josef Frank biblioteksbord
Josef Frank biblioteksbord
Josef Frank biblioteksbord
Josef Frank biblioteksbord
Josef Frank biblioteksbord
Josef Frank biblioteksbord
Josef Frank biblioteksbord
Josef Frank biblioteksbord

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

JOSEF FRANK, biblioteksbord, valnöt, kopplad benställning, höjd ca 72, 80x180 cm, originalritningar medföljer

PROVENIENS: Beställt utav arkitekt Sven Johansson för Tingshuset Sala, 1959

Repor, märken

674876

2019-09-09