Matgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSALSGRUPP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bestående av matbord samt 4 stolar, skuren dekor i form av fleuroner, stolar med ryggbricka i form av kopplat spjälknippe, 2 iläggskivor 45 vardera, sitthöjd ca 46 cm, bord med höjd ca 74, diameter 110 cm
Slitage
674877
2019-09-09