Matgrupp gustaviansk stil

Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSALSGRUPP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bestående av matbord samt 4 stolar, skuren dekor i form av fleuroner, stolar med ryggbricka i form av kopplat spjälknippe, 2 iläggskivor 45 vardera, sitthöjd ca 46 cm, bord med höjd ca 74, diameter 110 cm

Slitage

674877

2019-09-09