Baljfåtöljer

Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BALJFÅTÖLJER, 1 par, sengustavianska, 1800-tal, delvis träskuren dekor, bemålade, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, färgbortfall, tyg med slitage

674880

2019-09-09