Stolar England

Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1800-tal, England, mahogny, skuren dekor, stoppad sits, klädsel i textil, höjd ca 47 cm

Senare klädsel, renoverade. lagningar

674883

2019-09-10