Henning Hougaard oljemålning
2019-09-09
674945
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HENNING HOUGAARD (1922-1995): Vinterlandskap med älgar, signerad Henning Hougaard, olja på duk, ca 44 x 64 cm
Någon obetydlig repa