Cyckelställ

Cyckelställ
Cyckelställ
Cyckelställ
Cyckelställ
Cyckelställ
Cyckelställ
Cyckelställ
Cyckelställ
Cyckelställ
Cyckelställ

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CYKELSTÄLL, 1900-tal, smide, svärtat, möjligen Edsbyns Industrier AB, höjd ca 70, längd ca 135 cm

Bruksslitage, färgbortfall, rost, smuts, smått sned

674954

2019-09-08