Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CYKELSTÄLL, 1900-tal, smide, svärtat, möjligen Edsbyns Industrier AB, höjd ca 70, längd ca 135 cm
Bruksslitage, färgbortfall, rost, smuts, smått sned
674954
2019-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här