Klubbat för:
5 200 SEK
1 500 SEK
PROVDOCKA, omkring 1900, barnmodell, stomme i rotting, skulpterade fötter i trä, höjd ca 115 cm
Slitage och skador, kragdel saknas
674956
2019-09-08