Provdocka

Provdocka
Provdocka
Provdocka
Provdocka
Provdocka
Provdocka
Provdocka
Provdocka
Provdocka
Provdocka

Klubbat för:

5 200 SEK

1 500 SEK

PROVDOCKA, omkring 1900, barnmodell, stomme i rotting, skulpterade fötter i trä, höjd ca 115 cm

Slitage och skador, kragdel saknas

674956

2019-09-08