Servis Lidköping
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LIDKÖPING, servis, 168 dlr, porslin, förgylld dekor, bestående av: 36 djupa tallrikar, 37 mattallrikar, 32 förättstallrikar, 29 assietter, 15 upplägningsfat, 4 uppläggningsskålar, terrin, 2 kanna, 2 såssnipor, 6 salladier, gräddkanna, 3 tekoppar
Slitage, enstaka mindre nagg kan förekomma.
674972
2019-09-09