Servis Lidköping

Servis Lidköping
Servis Lidköping
Servis Lidköping
Servis Lidköping
Servis Lidköping
Servis Lidköping
Servis Lidköping
Servis Lidköping
Servis Lidköping
Servis Lidköping

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LIDKÖPING, servis, 168 dlr, porslin, förgylld dekor, bestående av: 36 djupa tallrikar, 37 mattallrikar, 32 förättstallrikar, 29 assietter, 15 upplägningsfat, 4 uppläggningsskålar, terrin, 2 kanna, 2 såssnipor, 6 salladier, gräddkanna, 3 tekoppar

Slitage, enstaka mindre nagg kan förekomma.

674972

2019-09-09