Edgar Wallin oljemålning
2019-09-11
674980
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDGAR WALLIN (1892-1963): Kvinna i hatt, signerad och daterad Edgar Wallin 1924, olja på pannå, ca 41x32 cm, oramad
Färgbortfall