Oscar Reuterswärd färglitografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): (3) Kompositioner, signerade Reuterswärd, numrerade färglitografier, rammått ca 63x45 cm

674990

2019-09-09