Itsu bordslampa
2019-09-14
675023
| Klubbat belopp | 35 EUR |
| Utropspris | 150 EUR |
BORDSLAMPA, Itsu, 1900-talets mitt, vit metall, justerbart förkromatskaft, skärmens diameter 16 cm, tillverkarens stämpel
Slitage och repor, ej funktionstestad.