Itsu bordslampa

Itsu bordslampa
Itsu bordslampa
Itsu bordslampa
Itsu bordslampa
Itsu bordslampa
Itsu bordslampa
Itsu bordslampa
Itsu bordslampa

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

150 EUR

BORDSLAMPA, Itsu, 1900-talets mitt, vit metall, justerbart förkromatskaft, skärmens diameter 16 cm, tillverkarens stämpel

Slitage och repor, ej funktionstestad.

675023

2019-09-14