Klubbat för:
35 EUR
Utropspris
150 EUR
BORDSLAMPA, Itsu, 1900-talets mitt, vit metall, justerbart förkromatskaft, skärmens diameter 16 cm, tillverkarens stämpel
Slitage och repor, ej funktionstestad.
675023
2019-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här