Uno Aro skulptur

Uno Aro skulptur
Uno Aro skulptur
Uno Aro skulptur
Uno Aro skulptur
Uno Aro skulptur
Uno Aro skulptur
Uno Aro skulptur
Uno Aro skulptur
Uno Aro skulptur
Uno Aro skulptur

Klubbat för:

60 EUR

Utropspris

200 EUR

UNO ARO (1899-1963) Knivjunkkare, stämpelsignerad samt daterad -57, bronsskulptur, höjd ca 30 cm

675028

2019-09-13