Klubbat för:
60 EUR
Utropspris
200 EUR
UNO ARO (1899-1963) Knivjunkkare, stämpelsignerad samt daterad -57, bronsskulptur, höjd ca 30 cm
675028
2019-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här