Heikki Häiväoja skulptur

Heikki Häiväoja skulptur
Heikki Häiväoja skulptur
Heikki Häiväoja skulptur
Heikki Häiväoja skulptur
Heikki Häiväoja skulptur
Heikki Häiväoja skulptur
Heikki Häiväoja skulptur
Heikki Häiväoja skulptur
Heikki Häiväoja skulptur
Heikki Häiväoja skulptur

Klubbat för:

540 EUR

Utropspris

300 EUR

HEIKKI HÄIVÄOJA (1929-) Speglingar, signerad samt daterad -92, bronsskulptur, träsockel, höjd ca 22 cm

675033

2019-09-12