Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): "Balans", signerad Zorn, etsning, 1919, ca 16,5x11,5 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 287
Gulnat blad
675042
2019-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här