Leif Knudsen

Leif Knudsen
Leif Knudsen
Leif Knudsen
Leif Knudsen

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEIF KNUDSEN (1928-1975): Emaljmålning, signerad och daterad à tergo Leif Knudsen -1959, emalj, ca 21x42 cm

675043

2019-09-08