Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LEIF KNUDSEN (1928-1975): Emaljmålning, signerad och daterad à tergo Leif Knudsen -1959, emalj, ca 21x42 cm
675043
2019-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här