Stina Wirsén serigrafi

Stina Wirsén serigrafi
Stina Wirsén serigrafi
Stina Wirsén serigrafi
Stina Wirsén serigrafi
Stina Wirsén serigrafi
Stina Wirsén serigrafi

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

STINA WIRSÉN (född 1968): "Sergels torg",
signerad och numrerad 1/90, serigrafi, ca 45x45 cm,

675046

2019-09-12