Pekka Pitkänen skulptur

Pekka Pitkänen skulptur
Pekka Pitkänen skulptur
Pekka Pitkänen skulptur
Pekka Pitkänen skulptur
Pekka Pitkänen skulptur
Pekka Pitkänen skulptur
Pekka Pitkänen skulptur
Pekka Pitkänen skulptur

Klubbat för:

760 EUR

Utropspris

400 EUR

PEKKA PITKÄNEN (1950-) Pelare, signerad samt daterad, bronsskulptur, träsockel, höjd 58 cm + 5 cm

675048

2019-09-13