Pekka Rytkönen skulptur

Pekka Rytkönen skulptur
Pekka Rytkönen skulptur
Pekka Rytkönen skulptur
Pekka Rytkönen skulptur
Pekka Rytkönen skulptur
Pekka Rytkönen skulptur
Pekka Rytkönen skulptur
Pekka Rytkönen skulptur
Pekka Rytkönen skulptur
Pekka Rytkönen skulptur

Klubbat för:

130 EUR

Utropspris

200 EUR

PEKKA RYTKÖNEN (1954-) Dörr, signerad samt daterad -85, bronsskulptur och sockel i svart granit, höjd 19 cm + 2 cm

675052

2019-09-16