Ilmari Tapiovaara stolar
2019-09-08
675054
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ILMARI TAPIOVAARA, "Fanett", stolar, 3 st, Edsbyverken, sitsar fanerade i teak, stomme i bok, undertill stämplade Edsbyverken, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage