Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
200 EUR
LARS HOLMSTRÖM (1949-) "1300:I", signerad samt daterad -85, serigrafi 6/10 TPL´A, 50x80 cm
Trasigt glas
675077
2019-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här