Lars Holmström serigrafi

Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

200 EUR

LARS HOLMSTRÖM (1949-) "1300:I", signerad samt daterad -85, serigrafi 6/10 TPL´A, 50x80 cm

Trasigt glas

675077

2019-09-08