Lennart Börje Vestberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

LENNART BÖRJE VESTBERG (född 1934): Stockholmsmotiv från Skeppsholmen över Af Chapman, signerad L Börge, olja på duk, ca 40x70 cm

675095

2019-09-08