Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOCKBORD, massiv ek, 1900-talets första del, höjd 76, 214,5 x 83,5 cm
Bruksslitage
675098
2019-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här