Bockbord ek

Bockbord ek
Bockbord ek
Bockbord ek
Bockbord ek
Bockbord ek
Bockbord ek
Bockbord ek
Bockbord ek

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOCKBORD, massiv ek, 1900-talets första del, höjd 76, 214,5 x 83,5 cm

Bruksslitage

675098

2019-09-12