Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKAMPEL, sent 1800-tal, patinerad metall, sex genombrutna ljusarmar, diameter 59 cm, höjd 105 cm.
Slitage, lagningar.
675100
2019-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här