Takampel sent 1800-tal
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TAKAMPEL, sent 1800-tal, patinerad metall, sex genombrutna ljusarmar, diameter 59 cm, höjd 105 cm.
Kuntoraportti
Slitage, lagningar.
675100
Päivämäärä:
2019-09-14