Takampel sent 1800-tal

Takampel sent 1800-tal
Takampel sent 1800-tal
Takampel sent 1800-tal
Takampel sent 1800-tal
Takampel sent 1800-tal
Takampel sent 1800-tal
Takampel sent 1800-tal
Takampel sent 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TAKAMPEL, sent 1800-tal, patinerad metall, sex genombrutna ljusarmar, diameter 59 cm, höjd 105 cm.

Kuntoraportti

Slitage, lagningar.

675100

Päivämäärä:

2019-09-14