Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
150 EUR
HEIKKI TURUNEN, VÄGGLAMPOR, ett par, Orno Stockmann 1970-tal, vitlackerade metallkupor, justerbar arm. kupans djup 14,5 cm.
Ej funktionstestade, ena avtryckaren sönder, slitage, repor
675108
2019-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här