Heikki Turunen vägglampor ett par

Klubbat för:

30 EUR

Schätzwert

150 EUR

Beschreibung

HEIKKI TURUNEN, VÄGGLAMPOR, ett par, Orno Stockmann 1970-tal, vitlackerade metallkupor, justerbar arm. kupans djup 14,5 cm.

Zustandsbeschreibung

Ej funktionstestade, ena avtryckaren sönder, slitage, repor

675108

2019-09-14