Klubbat för:
30 EUR
Schätzwert
150 EUR
Beschreibung
HEIKKI TURUNEN, VÄGGLAMPOR, ett par, Orno Stockmann 1970-tal, vitlackerade metallkupor, justerbar arm. kupans djup 14,5 cm.
Zustandsbeschreibung
Ej funktionstestade, ena avtryckaren sönder, slitage, repor
675108
2019-09-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner