Parti Vaser

Parti Vaser
Parti Vaser
Parti Vaser
Parti Vaser
Parti Vaser
Parti Vaser
Parti Vaser
Parti Vaser
Parti Vaser
Parti Vaser

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 11 st olikfärgat glas, bl.a. Arthur Percy, Gullaskruf, 1950/60-tal, varav några etikettmärkta, höjd ca 20-42 cm

Bruksslitage

675112

2019-09-09