Erik Schmidt oljemålning

Erik Schmidt oljemålning
Erik Schmidt oljemålning
Erik Schmidt oljemålning
Erik Schmidt oljemålning
Erik Schmidt oljemålning
Erik Schmidt oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIK SCHMIDT (1925-2014): Plöjande man med oxar, signerad och daterad Erik Schmidt 1980, olja på duk, ca 65x100,5 cm

Lagad dukskada

675116

2019-09-09