Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERIK SCHMIDT (1925-2014): Plöjande man med oxar, signerad och daterad Erik Schmidt 1980, olja på duk, ca 65x100,5 cm
Lagad dukskada
675116
2019-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här