Vägghylla jugend

Vägghylla jugend
Vägghylla jugend
Vägghylla jugend
Vägghylla jugend
Vägghylla jugend
Vägghylla jugend
Vägghylla jugend
Vägghylla jugend
Vägghylla jugend
Vägghylla jugend

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGHYLLA, 1900-talets första hälft, jugend, stomme i betsad björk med skuren dekor, höjd ca 26 cm, bredd ca 130 cm

Bruksslitage

675119

2019-09-08