Hallbänk

Hallbänk
Hallbänk
Hallbänk
Hallbänk
Hallbänk
Hallbänk
Hallbänk
Hallbänk
Hallbänk
Hallbänk

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HALLBÄNK, 1900-talets andra hälft, stomme i massiv oljad ek med detaljer i mässing, höjd ca 28 cm, bredd ca 230 cm

Bruksslitage

675121

2019-09-08