Okänd konstnär efter Zorn

Okänd konstnär efter Zorn
Okänd konstnär efter Zorn
Okänd konstnär efter Zorn
Okänd konstnär efter Zorn
Okänd konstnär efter Zorn
Okänd konstnär efter Zorn
Okänd konstnär efter Zorn
Okänd konstnär efter Zorn
Okänd konstnär efter Zorn
Okänd konstnär efter Zorn

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFERAD KONSTNÄR, kopia efter Zorn, badande kvinnor, daterad 90, olja på duk, 70x100 cm

Något bukig duk

675128

2019-09-09