Tapio Wirkkala vaser 2 st

Tapio Wirkkala vaser 2 st
Tapio Wirkkala vaser 2 st
Tapio Wirkkala vaser 2 st
Tapio Wirkkala vaser 2 st
Tapio Wirkkala vaser 2 st
Tapio Wirkkala vaser 2 st
Tapio Wirkkala vaser 2 st
Tapio Wirkkala vaser 2 st

Klubbat för:

70 EUR

150 EUR

TAPIO WIRKKALA, vaser, 2 st, glas, signerade Tapio Wirkkala och numrerade 3503 och 3504, 1960-tal, formblåst, räfflat glas, oregelbunden form, matt yta, höjd 13-24 cm

Smärre slitag

675131

2019-09-14