Klubbat för:
70 EUR
150 EUR
TAPIO WIRKKALA, vaser, 2 st, glas, signerade Tapio Wirkkala och numrerade 3503 och 3504, 1960-tal, formblåst, räfflat glas, oregelbunden form, matt yta, höjd 13-24 cm
Smärre slitag
675131
2019-09-14