MARYLYN HAMILTON GIEROW (född 1936)

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARYLYN HAMILTON GIEROW (född 1936): Liggande kvinna, signerad, daterad 1985, terracotta, längd ca 28 cm

675137

2019-09-27