Hans Ripa Oljemålning

Hans Ripa Oljemålning
Hans Ripa Oljemålning
Hans Ripa Oljemålning
Hans Ripa Oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

HANS RIPA (1912-2001): Stilleben, signerad Ripa, olja på duk, ca 46 x 37 cm

675138

2019-09-08