Herrbetjänt Italien 1960-/70-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRATELLI REGUITTI, herrbetjänt, Italien, 1960-/70-tal, rödbetsad bok, hjultrissor, märkt FR BREVETTATO MADE IN ITALY, höjd 105 cm

Bruksslitage

675144

2019-09-11