Distler Limousine 1920-tal,

Distler Limousine 1920-tal,
Distler Limousine 1920-tal,
Distler Limousine 1920-tal,
Distler Limousine 1920-tal,
Distler Limousine 1920-tal,
Distler Limousine 1920-tal,
Distler Limousine 1920-tal,
Distler Limousine 1920-tal,
Distler Limousine 1920-tal,
Distler Limousine 1920-tal,
Distler Limousine 1920-tal,
Distler Limousine 1920-tal,
Distler Limousine 1920-tal,
Distler Limousine 1920-tal,
Distler Limousine 1920-tal,
Distler Limousine 1920-tal,
Distler Limousine 1920-tal,
Distler Limousine 1920-tal,
Distler Limousine 1920-tal,
Distler Limousine 1920-tal,

Såld för:

31 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

DISTLER LIMOUSINE, 1920-tal, lackerad plåt i beige/gult, blågröt samt detaljer i svart, hjul helt i plåt, reservhjul baktill, chaufför, batteridrivna strålkastare fram och nummerskyltbelysning bak, öppningbara dörrar, urverksdriven, ställbara framhjul, märkt "J.D.N. 3729", längd ca 51 cm

Ett löst dörrhandtag medföljer, obetydliga skador, glödlampor fram senare

675146

2019-09-10