Tillbaka till katalog

Bordslampa SKJ Skellefteå

Bordslampa SKJ Skellefteå
Bordslampa SKJ Skellefteå
Bordslampa SKJ Skellefteå
Bordslampa SKJ Skellefteå
Bordslampa SKJ Skellefteå
Bordslampa SKJ Skellefteå
Bordslampa SKJ Skellefteå
Bordslampa SKJ Skellefteå
Bordslampa SKJ Skellefteå
Bordslampa SKJ Skellefteå
Bordslampa SKJ Skellefteå
Bordslampa SKJ Skellefteå

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

Beskrivning

BORDSLAMPA, 1960-tal, SKJ Skellefteå rödlackerad metallstomme samt. skärm, delvis riktbar lamparm i mässing, höjd ca 48 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

675150

Datum:

2019-09-09